Шукач гід SVBONY SV165 40 мм, світлосила f/4, з'єднання 1,25 дюйма та Т2 (М42х0.75), вага 450 гр, ЧПУ якість

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення
SVBONY SV165 гід шукач 40 мм f/4
Легка конструкція робить шукач SV165 зручним для транспортування та ідеальним для мобільних астро фотографічних сесій.
Підходить для телескопів з фокусною відстанню до 700 мм
➤ Діафрагма 40 мм та фокусна відстань 160 мм
➤ Шеститочкові кільця для точного вирівнювання
➤ Алюмінієвий сплав та обробка на верстаті з ЧПК
➤ Інтерфейс 1,25 дюйма та різьба M42*0,75
➤ Можна використовувати як візир та шукач
➤ Повністю багатошарове покриття та усунення розсіяного світла
➤ 3-етапна подовжувальна труба для самостійного використання - можна використовувати як шукач з діагональним дзеркалом і окуляром або тільки окуляром - змініючи оптичний шлях через зменшення довжини.
➤ Стандартна монтажна основа у стилі Vixen




| Бренд | SVBONY |
| Модель | SV165 |
| Діафрагма | 40 мм / 1,57 дюйма |
| Фокусна відстань | 160 мм / 6,30 дюйма |
| Фокусне співвідношення | f/4 |
| Лінза | 2-елементний об'єктив з повним багатошаровим покриттям |
| З'єднання | 1,25 дюйма та Т2 |
| Тип фокусера | Фокусер передньої частини |
| Зворотний фокус | 12,5 мм |
| Подорожі в метро | 15 мм |
| Технологія поверхонь | Піскоструминне окислення |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага нетто | 449,8 г / 15,87 унцій |
| Розмір тіла | 179x114x59 мм / 7,05x4,49x2,32 дюйма |
- Ціна: 2 759 ₴










Відправка з 17 червня 2026