Астрографічний об'єктив APO Petzval Svbony SV555 54/243 мм f/4.5-f/22, повнокадровий, 2.45 кг

Астрографічний об'єктив SV555 має покращене покриття поверхні та вагу, зменшену на 90 г, що забезпечує покращену портативність та підвищену міцність для зручного використання під час тривалих спостережень.
Завдяки зменшеній бленді об'єктива з 97 мм до 93 мм, компактна конструкція допомагає зменшити розсіяне світло, а збільшений хід фокусування з 2,67 мм до 3,22 мм забезпечує точніше фокусування, забезпечуючи чіткі та чіткі зображення.
Оснащений 3-груповою 5-елементною структурою лінз Petzval, SV555 забезпечує широке поле зору без спотворень, забезпечуючи чіткі та деталізовані зображення як для планетарної, так і для астрофотографії дальнього космосу.
Повнокадровий дизайн 44 мм запобігає блокуванню діафрагми, забезпечуючи чіткий широкий огляд, а діапазон діафрагми від F22 до F4.5 дозволяє гнучко збирати світло для різних небесних об'єктів.
Повний опис і багато відгуків від користувачів на сайті виробника за посиланням - https://www.svbony.com/products/sv555-astrograph-lens
| Бренд | Svbony |
| Модель | SV555 |
| Тип мети | Дизайн Petzval (5 елементів у 3 групах) |
| Діафрагма | 54 мм |
| Оптичне покриття | ФМК |
| Фокусна відстань | 243 мм |
| Фокусне співвідношення | f/4.5-f/22 |
| Фокусер | Спіральний |
| Коло зображення | Φ 44 мм (повний кадр) |
| Ротатор на 360º з можливістю блокування | Так |
| Тип кріплення | Пластина «ластівчин хвіст» |
| Довжина пластини "ластівчин хвіст" | 184 мм |
| Ширина пластини типу «ластівчин хвіст» | 42 мм |
| Окружність об'єктива | 293 мм |
| Передня різьба фільтра | М72 |
| Підключення до сервера | Зовнішня різьба M48x0.75 |
| Вага нетто | 2450 г (без аксесуарів) |
| Довжина гвинтів |
2 коротких гвинти M6, довжина 10 мм 2 довгих гвинти M6, довжина 55 мм 2 гвинти M4, довжина 8 мм 4 гвинти M5, довжина 12 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVBONY |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Тип кратності | Фіксована |
| Вага | 2.45 кг |
| Діаметр об'єктиву | 54 мм |
| Фокусна відстань | 243 мм |
- Ціна: 27 590 ₴






Відправка з 17 червня 2026